Seznam pomůcek

1. ročník
  • Zásobník na číslice, zásobník na skládání písmen, řádky na skládání písmen, průhledné bezbarvé obaly na sešity A5 – 10.
  • Průhlednou fólii A4 pro psaní tužkou, podložka na modelování z PVC – A4.
  • Vybavené pouzdro (kvalitní pastelky, tužky č. 2 a 3, ořezávátko, guma), do Tv pytlík na cvičební úbor (tričko, kraťasy, tenisky), do Vv štětec kulatý č. 6 a č. 8, plochý č. 12, tuš, kvalitní nůžky, lepidlo). Ostatní – látkový ubrousek na lavici (na svačinku), karabinku na klíč od šatní skříňky, vše podepište.
  • Ve škole děti dostanou: pracovní sešity do M a Prv, číslice a tečky, slabikář, abecedu, 10 písanek, deníček.
  • Ostatní pomůcky zakoupíme během prvních týdnů po společné dohodě.

2. ročník
  • Nutné dokoupit: pravítko 30cm, průhledné obaly na sešity A5, vybavení pouzdra - tužky č. 3 (min. 3 kusy), kvalitní pastelky, ořezávátko, pero TORNÁDO, guma.
  • Cvičební úbor a obuv, přezůvky.
  • Ostatní pomůcky – sešity (sešity 512, 513, 510, 5110), výkresy, barev. papíry, temperové barvy, lepidlo zakoupí TU.
  • Všechny ostatní pomůcky do Vv a Pč mohou být použity z 1.třídy.

3. ročník
  • 12 ks sešity 523 + průhledné obaly, sešit 520 do geometrie, notový sešit, sešit 5110 (čtverečkovaný), výkresy 20 ks A4 + 20 ks A3, barevné papíry.
  • Dále: plastelína, vodové a temperové barvy, štětec kulatý a plochý, podložka na modelování, ubrus na lavici, sklenička na vodu, kvalitní nůžky, tuhé lepidlo (vše do kufříku), podtržítko do pouzdra, pravítko dlouhé (= 30 cm), trojúhelník s ryskou, pevná složka A4.    Na počátku 3. třídy budou hradit písanky, prac. sešity do M a do Aj (cca 400,- Kč)

4. ročník (4.A)
  • Sešity
    • 523 s hotovým okrajem
    • 5110 – 1krát - čtverečkovaný
    • 520 - 1krát - geometrie
    • Notový sešit - mohou pokračovat v loňském
  • Výkresy - pouze 20 malých
  • Ostatní pomůcky: Pravítko s ryskou + 30ti centimetrové, barevné papíry- 2krát.,ostré kvalitní nůžky, plochý i kulatý štětec., vodové a temperové barvy, voskovky, suché pastely., lepidlo tuhé., ubrus., obaly na sešity a učebnice., podtržítko., pastelky, tužky
  • Pracovní sešity do M – koupíme v září – cca 120.-
  • Angličtina – prac. sešit cca 290,- + menší obnos na papíry - kopírka

4. ročník (4.B)
    • 523 - 13 ks
    • 5110 - 1 ks
    • 520 - 1 ks
    • 564 - 1ks
    • Notový sešit (pokud máte zásoby z minulých let, použijte jiné sešity)
  • Výkresy: A4 - 20 ks, A3 - 20 ks
  • Vodové barvy, temperky, štětce (kulatý č.4 a plochý č.8), hadřík, kalíšky na vodu, tuš, ubrus na lavici, zástěru nebo starší tričko
  • TV: pevná obuv do tělocvičny (nečernící a ne jarmilky- cvičky), obuv venkovní, cvičební úbor (tepláková souprava + tričko a kraťasy)
  • Pč: nůžky –větší pevnější, lepidlo (které lepí-tyčinka KORES ), bílou svíčku (ne v kelímku), plastelína + podložka na lavici, špejle, šitíčko, barevné papíry, kancelářské papíry do kopírky (1 balík dobrovolně)
  • 2x folie formátu A4 + 1x formát A5
  • Obaly na sešity a učebnice + na ŽK, vybavené pouzdro, podtržítko do pouzdra, pravítko dlouhé (= 30 cm), trojúhelník s ryskou, funkční kružítko, tužka č. 2 (HB na kreslení) a 3 (na rýsování)

5. ročník (5.A)
    • 10 sešitů 523
    • 2 sešity 444 (Př, Vl, )
    • 1 sešit 424
    • 1 sešit 420 (Geo)
    • Do Aj si určí vyučující sám
    • Sešit do HV (stačí i loňský)
  • Fólie/průsvitka/A4
  • Pracovní kufřík, krabici
  • Kreslící složku na výkresy (velká s látkovými klopami uvnitř – můžete použít z loňska)
  • Ubrus, vodové barvy, temperové barvy - základní řada
  • Štětce kulaté, ploché, tuš, sklenici od přesnídávky místo kelímku k vodovkám, tenký fix černý Centropen 0,5 nebo 0,3, voskovky,
  • Sada barevných papírů
  • Výkresy A4 - 20ks, A3 - 20 ks
  • Kvalitní nůžky, kružítko, pravítka (z toho 1 s ryskou)
  • Lepidlo - nejlépe tuhé, tužku na rýsování č. 3, tužku č. 2 nebo č. 1 do VV
  • TV: cvičební úbor, tenisky s nebarvící podrážkou (ne černou)
  • Pomůcky prosím podepište či jinak označte
  • V průběhu září budeme vybírat peníze na pracovní sešity do M, ČJ a AJ(cca 400,- Kč)

6. ročník
    • 544 - 5 ks
    • 564 - 2 ks
    • 524 - 4 ks
    • 540 - 4 ks
    • Notový sešit
    • Velký linkovaný sešit
  • Pravítko s ryskou, pravítko 30 cm, plast. úhloměr, kružítko, tužka č. 3 (nebo pentilka), kalkulačka (nepoužíváme k výpočtům mobilní telefon)
  • TV: cvičební úbor (do tělocvičny i ven), sportovní obuv (do haly podrážku, která nebarví, ven tenisky, kopačky apod.)
  • VV: vodové barvy, temperové barvy, lepidla, štětce (ploché i kulaté, tužka č. 1, popisovač černý, tuš, voskovky, sada barevných papírů, náčrtníkové papíry, lepidlo Herkules, nůžky na papír, ubrus na lavici, obaly na učebnice a sešity
  • Výkresy: A4 - 20 ks, A3 - 10 ks

7. ročník