Obsah

2022_11_23 - Turnaj ve stolním tenise

Základní škola ve spolupráci s oddílem stolního tenisu uspořádala dne 22. listopadu 2022 již čtvrtý ročník turnaje jednotlivců a dvojic ve stolním tenise („ping pongu“). Turnaje se zúčastnilo celkem 38 žáků druhé stupně. Ti byli následně rozděleni do čtyř turnajů chlapeckého, dívčího a každý z nich ještě na singl a double turnaj. Bylo odehráno přes na 180 zápasů na osmi stolech. Tato enormní zápasová zátěž se odehrála během pěti hodin, když si žáci turnaj organizovali sami a to tak, že si museli časově rozvrhnout své zápasy, jak v turnaji jednotlivců, tak v turnaji dvojic. Hrálo se systémem na dva vítězné gemy do 11 bodů.

V chlapeckém turnaji jednotlivců se na třetím místě umístil Lehký Martin (9.A), na druhém místě Kohn Jakub (9.A) a turnaj vyhrál Radek Nemrava (9.A). Vítěz musel sehrát celkem 11 zápasů postupně ve skupinách a ve vyřazovacím pavouku a Radek neztratil za celý turnaj ani jeden set. Chlapecký turnaj dvojic ovládli hráči Gavenda Marek (9.A) spolu s Martinem Lehkým (9.A). Na druhém místě se umístili Pečenka David (9.B) a Krameš Michal (8.A) a na třetím místě se pak umístila dvojce Formánek Tomáš (9.A) a Zvonek Lukáš (9.A).

V dívčím turnaji jednotlivců, který se hrál ve dvou skupinách s následným pavoukem čtyř nejlepších děvčat z každé skupiny jasně dominovala opět Sofie Zaoralová (9.A), která neprohrála ani jeden zápas. Na druhém místě skončila Mračková Sára (9.A) a na třetím místě Uhlířová Helena (8.A). V dívčím turnaji dvojic byla nejlepší Milerová Karolína (9.B) se Sofií Zaoralovou (9.A), na druhém místě se umístila Mračková Sára (9.A) a Smolková Viktorie (9.A) a na třetím místě Skaličková Karolína (9.A) a Symerská Michaela (9.A).

Vytvořeno: 24. 11. 2022
Poslední aktualizace: 24. 11. 2022 11:23