Obsah

Jarní velikonoční hra

Typ: ostatní
Jarní velikonoční hraJarní velikonoční hra

Ahoj děti a dospěláci v Tovačově! S přicházejícím jarem se začíná měnit nejen příroda, ale jarní výzdoba Vašich domů a města. Hurá !! Po roce se k nám také rád vrací velikonoční zajíček březňáček Kuliferda. Těší se, že mu v Tovačově zase ozdobíme u domova seniorů krásný vajíčkový strom jako loni. Za odměnu za ozdobení stromu Vás všechny zveme na procházku od mateřské školy kolem rybníka po zámecké hrázi, kolem mlýna podívat se na ovečky, pak do zámeckého parku a nakonec k vajíčkovému stromu spočítat vajíčka. Po cestě Vás čekají obrázky s úkoly. Hru můžete opakovat každý den až do Velikonoc - opakování je matka moudrosti. V pravém horním rohu úkolů jsou písmenka, která když si zapamatujete, zjistíte tajenku letošní hry. Tajenku s Vaší fotografií jak věšíte vajíčka a aktuálním počtem vajíček na stromě nám pošlete do zprávy nebo jinak zveřejněte. Odměna Vás nemine. Děti z mateřské školy za pověšení vajíčka dostanou zajíčka, co šila paní učitelka Lenička. Prosíme Vás, aby jste nám pomohli uchránit hru před poškozením - DĚKUJEME. Děkujeme také za nazdobení letošního vajíčkového stromu a přejeme hodně zábavy s KULIFERDOU - paní učitelky z mateřské školy.


Přílohy

Vytvořeno: 15. 3. 2021
Poslední aktualizace: 15. 3. 2021 13:49
Autor: Marie Polčáková