Aktuality z Klubu mladých čtenářů

Typ: Mateřská škola | ostatní | Školní družina | Základní škola
Aktuality z Klubu mladých čtenářů Aktuality z Klubu mladých čtenářů

Vážení rodiče, nepříjemné okolnosti mě donutily upravit podmínky pro objednávání knih že všech katalogů KMČ.

1. Věnujte pozornost správnému vyplnění objednávky, prosím! Všechny požadované informace jsou důležité! Neúplná objednávka může být vyřazena.

2. Prosím o telefonní kontakt na zákonného zástupce, který objednávku podepsal. V případě komplikací je komunikace potřebná. Číslo připište na objednávku do závorky k podpisu, prosím.

3. Jakmile budou knihy do školy doručeny, dostanou děti lístek s informací a podklady k platbě. Vám přijde kontrolní sms. Teprve až po připsání platby na účet předám knihy dětem. Platbu v hotovosti, prosím, domluvte po SMS.

Děkuji za pochopení a věřím, že nám výše uvedené body pomohou ke vzájemné spokojenosti.

Důvěrník KMČ Nemravová Petra

Vytvořeno: 27. 11. 2019