Obsah

Oznámení pro rodiče

Typ: Základní škola | Školní jídelna | ostatní | Mateřská škola
Oznámení pro rodiče 1Oznámení pro rodiče

Zákonný zástupce dítěte může žádat o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školského/dětského zařízení (školy).
Tiskopis vystavuje výhradně školské/dětské zařízení (škola) v případě jejich uzavření z nařízení příslušného orgánu z důvodu havárie, mimořádného opatření při epidemii nebo jiné nepředvídané události.
Zaměstnanec tímto tiskopisem (dle § 109 odst. 5 písm. b) zákona č. 187/2006 Sb.) uplatňuje nárok na výplatu ošetřovného. Žádost o ošetřovné podávají zaměstnanci u svého zaměstnavatele, který žádost po doplnění údajů předá spolu s podklady pro výplatu dávky příslušné OSSZ.
Pokud se rozhodnete tuto možnost využít, stáhněte si příslušný tiskopis (viz. níže) z webových stránek školy a dostavte se k jeho potvrzení do kanceláře školy, která vám bude k dispozici od středy 11.3.2020 od 8.00 hodin.

Srava 

Strava žákům 1.-9. třídy bude automaticky odhlášena po celou dobu mimořádného opatření.

Stravu dětem z MŠ odhlašujte prostřednictvím portálu www.strava.cz, mateřská škola má běžný provoz!!!

Informace pro cizí strávníky a zaměstnance školy:

Po celou dobu mimořádného opatření se bude vařit pouze oběd č.1


Přílohy

Vytvořeno: 10. 3. 2020
Poslední aktualizace: 27. 3. 2020 10:36
Autor: