Obsah

Podpora ZŠ a MŠ Tovačov formou šablon III

Typ: Základní škola | Školní jídelna | Školní družina | ostatní | náš tip | Mateřská škola
Podpora ZŠ a MŠ Tovačov formou šablon III

Naše škola znovu využila již potřetí nabídku výzvy Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a podporu škol formou projektů zjednodušeného vykazování – šablony pro MŠ a ZŠ III., která je financována z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání a státního rozpočtu České republiky.   

Náš projekt má název Podpora ZŠ a MŠ Tovačov formou šablon III a jeho realizace je od 1.1.2022 do 30.6.2023. Projekt navazuje na úspěšnou realizaci dvouletého projektu Šablony II v ZŠ a MŠ Tovačov.

Projekt šablony III je zaměřen na tato témata: personální podpora, tandemová výuka pedagogů, využití ICT ve vzdělávání dětí a žáků, realizace klubů pro žáky a projektové dny ve výuce.   

V průběhu celého projektu bude realizováno celkem 7 rozdílných aktivit. 

Jedná se o tyto aktivity:

Mateřská škola:

  • Chůva - personální podpora MŠ
  • Projektové dny ve škole

 

Základní škola:

  • Školní speciální pedagog - personální podpora ZŠ
  • Tandemová výuka pedagogů
  • Využití ICT ve vzdělávání
  • Kluby pro žáky
  • Projektové dny ve výuce

 

Získaná dotace ve výši 951 760,- Kč bude využívána na rozvíjení a prohlubování vzdělávání dětí v mateřské škole a žáků na základní škole. Zároveň dojde ke zvyšování odborných kompetencí pedagogů naší školy. Nastavené aktivity byly vybrány s cílem rozvíjet a prohlubovat školní činnost v oblastech, které jsou prioritní pro rozvoj a zdokonalování vzdělávání dětí a žáků v Tovačově.

 

Máte-li zájem o bližší informace o projektu, obraťte se prosím na kancelář školy na tel. 581 731 056.

 

Projekt: „Podpora ZŠ a MŠ Tovačov formou šablon III, reg. č. CZ.02.3.X/0.0/0.0/20_080/0020194. Tento projekt je financován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání a státního rozpočtu ČR.


Vytvořeno: 18. 7. 2022
Poslední aktualizace: 18. 7. 2022 10:22
Autor: