Obsah

Provoz školy od 1. 9. 2021

Typ: Základní škola | Školní jídelna | Školní družina | ostatní | náš tip | Mateřská škola
Provoz školy od 1. 9. 2021

Zahájení školního roku:
Základní škola a Mateřská škola Tovačov si v roce 2021 připomíná 130. výročí otevření nejstarší školní budovy. Uvedena do provozu byla 1. září 1891. K připomenutí této významné události v dějinách školství v našem městě jsme se rozhodli pro poněkud netradiční start nového školního roku v základní škole. Slavnostní zahájení za účasti všech žáků a zaměstnanců školy se uskuteční ve středu 1. 9. 2021 od 15.00 hodin v zámeckém parku zámku Tovačov podle předem stanoveného programu. Na této akci bude třeba dodržet všechna platná protiepidemická nařízení vydaná Ministerstvem zdravotnictví ČR, která budou v době konání slavnosti v platnosti.
Zahájení školního roku ve třídách základní školy se uskuteční ve čtvrtek 2. 9. 2021 od 8.00 hodin. V tento den budou rovněž všichni žáci školy, kteří nebudou naočkovaní a v uplynulých 180 dnech neprodělali onemocnění Covid-19, testování neinvazivními PCR testy ze slin.
Provoz a organizace prezenční výuky v ZŠ a MŠ Tovačov (dále jen škola) bude v následujících dnech školního roku probíhat podle níže uvedených pravidel.


Příloha

Vytvořeno: 23. 8. 2021
Poslední aktualizace: 23. 8. 2021 08:19
Autor: