Obsah

Sbírka „Vánoční hvězda“

Typ: Základní škola | Školní jídelna | Školní družina | ostatní | náš tip | Mateřská škola
Sbírka „Vánoční hvězda“

Kupte si Vánoční hvězdu a celé Vánoce Vás bude hřát pocit, že jste pomohli těžce nemocným dětem“ je motto charitativní sbírky „Vánoční hvězda“, která pomáhá financovat náročnou protinádorovou léčbu dětí na Dětské klinice Fakultní nemocnice v Olomouci.

Stalo se již tradicí, že se žáci a učitelé naší školy vždy zapojili do této sbírky a podíleli se na prodeji Vánoční hvězdy ve škole. Vzhledem k současné epidemiologické situaci a hlavně nepřítomnosti žáků ve škole se tuto charitativní sbírku  letos škola snažila podpořit propagací na webu školy a prodejem Vánoční hvězdy zaměstnancům školy. Ti zakoupením 8 malých Vánočních hvězd a 39 velkých Vánočních hvězd přispěli na konto Sdružení Šance, které sbírku pořádá, úctyhodných 4 500,- Kč.

Touto cestou bych chtěla za Sdružení Šance poděkovat všem, kteří se i letos do této humanitární sbírky zapojili a zakoupením Vánoční hvězdy podpořili dobrou věc.

Každý, kdo si květinu zakoupil, může prožít Vánoce s hřejivým pocitem, že cosi dal, někomu potřebnému, bezmocnému….


Příloha

Vytvořeno: 30. 11. 2020
Poslední aktualizace: 30. 11. 2020 07:52
Autor: