Obsah

Školní časopis Podlavičník

Typ: Základní škola | Školní jídelna | Školní družina | ostatní | náš tip | Mateřská škola
Školní časopis Podlavičník

      Situace s coronavirem nám všem komplikuje život a my učitelé se v současné době se svými žáky můžeme potkávat jen na dálku přes obrazovky počítačů, notebooků, tabletů nebo mobilních telefonů. Přesto bychom byli rádi, kdyby časopis vycházel i v době distanční výuky a dostával se k vám čtenářům alespoň elektronicky prostřednictvím Facebooku a webových stránek školy. Snad budeme mít možnost nashromáždit nějaké příspěvky, které vám budeme moct nabízet. Tím bych vás čtenáře chtěla vyzvat, abyste se do tvorby časopisu zapojili. Když narazíte na nějakou zajímavost, něco se vám podaří vyrobit nebo se budete chtít s ostatními podělit o své postřehy nebo zážitky, pošlete svůj příspěvek na e-mailovou adresu: marcela.harastova@zstovacov.cz. Výtvarná soutěž bude vyhlášena v každém čísle. Vám menším určitě rodiče pomůžou váš vyfocený obrázek nebo jiný výtvor poslat e-mailem. Odměny za vítězné práce na vás počkají do doby, než se zase ve škole uvidíme.

     A tady už je nové zadání: Tentokrát bude zvířecí. Zkuste namalovat nebo jinak ztvárnit tři vaše nejoblíbenější zvířata! Nemusíte jenom kreslit, ale můžete si třeba namalovat obrysy vašich zvířat, uvnitř natřít lepidlem a zasypat krupicí nebo vločkami, anebo můžete nalepit malé útržky novin. Také můžete použít k výrobě přírodniny - kaštany, listy, větvičky... Vaší fantazii se meze nekladou. Svůj výtvor vyfoťte a pošlete na adresu: marcela.harastova@zstovacov.cz. Už se na vaše zvířecí oblíbence moc těším. Uzávěrka časopisu bude v pátek 27. listopadu.

Online verzi časopisu najdete zde na našich webových stránkách.

 


Vytvořeno: 9. 11. 2020
Poslední aktualizace: 9. 11. 2020 07:36
Autor: