Obsah

2023_04_26 - McDonalds cup

Žáci prvního stupně naší školy se ve středu 26. dubna zúčastnili v Přerově fotbalového turnaje okresního kola McDonald´s Cupu pořádaného AŠSK (Asociace školních sportovních klubů). Do tohoto turnaje se přihlásilo nebývale hodně škol a to celkem osm. Musely se tedy vytvořit dvě skupiny a zkrátit herní čas na sedmnáct minut, kdy jsme byli zvyklí na herní čas přes dvacet minut. Nás los přiřadil do skupiny B. Ze skupin pak postupovaly dva týmy do vyřazovacích bojů. A do okresního finále nejlepší tři z tohoto turnaje. Sehráli jsme tedy svá utkání se ZŠ Trávník, ZŠ Předmostí a ZŠ Kojetín. Formát byl, že z každé skupiny postoupí dva účastníci do finále a poslední ve skupině si zahrají o umístění. Bohužel my jsme všechny zápasy ve skupině prohráli. A to se ZŠ Trávník 5:0, ZŠ Kojetín 4:2 a ZŠ Předmostí 5:4. O poslední místo jsme hráli se Základní školou Horní Moštěnice, kdy jsme pálili jednu šanci za druhou a nebyli jsme schopni dát branku. Soupeř nás potrestal v samotném závěru, kdy z ojedinělé šance se mu podařilo skórovat. Turnaj se nám nevydařil a skončili jsme na posledním osmém místě.

Účastníci turnaje: Alexand Filípek, Adam Symerský, Ondřej Vogl, Oliver Čechmánek, Miloš Šogór, Štěpán Neuer, Zuzana Vybíralová, Michal Štefek, Dominik Dvoršťák, Katka Šogórová, Štěpán Dorazil, Filip Strnad

Vytvořeno: 27. 4. 2023
Poslední aktualizace: 27. 4. 2023 10:15