Aktuální fotografie a dokumenty

Fotografie

15.11.2018

2018_11_09 - Tenisový turnaj žáků

9.listopadu proběhl v tovačovské sportovní hale tenisový turnaj žáků ve čtyřhře. Jednalo se o první ze tří plánovaných turnajů v letošním školním roce. Zúčastnilo se osm hráčů z druhého stupně, rozdělených do čtyř dvojic. Hrálo se systémem každý s každým, klasický set na 6 vítězných gamů. Vítězi turnaje se stali Jan Halenka a Tomáš Zezulka z 8.B, kteří vyhráli všechny zápasy a obhájili vítězství z minulého turnaje. Druhé místo vybojovali Martin Kohn a Tadeáš Majtner z 9.A, na třetím místě se umístili Jiří Pazdera a Marek Zpěvák z 9.A. Na čestném čtvrrtém místě skončili Ondřej Hopan a Patrik Vojtašek ze 7.B. Všechny zápasy měly vyrovnaný průběh a o výsledku se vždy rozhodovalo v koncovce setů. Všichni hráči předvedli velmi dobré výkony a k vidění byla řada povedených výměn.

Detail

02.11.2018

2018_10_26 - Turnaj volejbal

Dne 26.10. 2018 se uskutečnil turnaj v Minivolejbale na sportovní hale v Kojetíně. Prvního turnaje se zúčastnilo celkem 216 dětí z toho hned 39 dětí reprezentovalo ZŠ Tovačov. Týmy z naší školy byly rozdělené do 4 kategorií (oranžová mladší, oranžová starší, červená starší a modrá).