Budova ZŠ

Aktuální fotografie a dokumenty

2019_11_13 - Turnaj ve stolním tenise

Základní škola ve spolupráci s oddílem stolního tenisu uspořádala dne 13. listopadu již druhý ročník turnaje jednotlivců a dvojic v ping pongu. Turnaje se zúčastnilo celkem 36 žáků druhé stupně. Ti byli následně rozděleni do čtyř turnajů chlapeckého, dívčího a každý z nich ještě na singl a double turnaj. Bylo odehráno celkem na 194 zápasů na šesti stolech. Tato enormní zápasová zátěž se odehrála během pěti hodin, když si žáci turnaj organizovali sami a to tak, že si museli časově rozvrhnout své zápasy, jak v turnaji jednotlivců, tak v turnaji dvojic. Hrálo se systémem na dva vítězné gemy do 11 bodů. V chlapeckém turnaji jednotlivců se na třetím místě umístil Frömel Šimon (8.B), na druhém místě Patrik Vojtašek (8.B) a turnaj vyhrál Jelínek Jakub (7.B). Vítěz musel sehrát celkem 11 zápasů postupně ve skupinách a ve vyřazovacím pavouku. Chlapecký turnaj dvojic ovládli hráči Zezulka Tomáš (9.B) spolu s Honzou Halenkou (9.B). Na druhém místě se umístil Vojtašek Patrik (8.B) a Šimon Frömel (8.B) a na třetím místě se pak umístila dvojce Cetkovský Pavel (7.B) a Jelínek Jakub (7.B). V dívčím turnaji jednotlivců jasně dominovala Bicanová Elena (7.B), která neprohrála ani jeden zápas. Na druhém místě skončila Valentýna Dohnalová (9.B) a na třetím místě Ossosová Lucie (7.A). V dívčím turnaji dvojic byla nejlepší Martina Mrázková (9.B) s Navrátilovou Ivou (9.B), na druhém místě Jelínková Barbora (7.B) a Bicanová Elena (7.B) a na třetím místě Šoukalová Ema (9.B) a Dohnalová Valentýna (9.B).

2019_11_01 - Turnaj florbal

Žáci prvního stupně naší školy se v pátek 1. listopadu zúčastnili okresního kola Čeps cupu, což je halový turnaj ve florbale. Vítěz turnaje jde do krajského finále v konaného v Olomouci a pak republikového konaného v Praze. Letos bylo okresní kolo již podruhé za sebou pod záštitou naší Základní školy a Mateřské školy v Tovačově a konalo se v hale. Letos byla velmi slabá účast a přihlásily se pouze tři školy. Dorazila škola ZŠ Svisle a ZŠ Trávník. Proto se zápasy hrály na dva poločasy po 14 minutách. My jsme v první utkání zvítězili nad ZŠ Trávník v poměru 17:0 a po celou dobu jsme kontrolovali hru. Ve druhém utkání jsme narazili na florbalovou školu ZŠ Svisle. Brzy jsme se ujali vedení, ale soupeř hru otočil a od té doby byla hra a skóre jak na houpačce. Vedli jsme ke konci utkání již 7:5. Soupeř ale nejprve snížil a pak dvě sekundy před koncem vyrovnal na konečných 7:7. Bohužel pro nás se počítalo při postupu rozdíl ve skóre a to měla ZŠ Svisle lepší o čtyři branky, a proto postoupili tito žáci do krajského kola. Účastníci turnaje: Adam Vrána (5.A), Michal Šuga (5.A), Natálie Klimtová (5.A), Matyáš Válek (5.A), Zdeněk Palčík (5.A), Jakub Hrubý (5.A), Radek Nemrava (5.A) a Patrik Kohn (4.A).

2019_11_01 - Halloween ve škole

V pátek 1. listopadu se na naší škole stala podivná věc – na chodbách i ve třídách se začala objevovat různá strašidla, duchové, čarodějnice nebo kostlivci. Jakékoliv obavy ale vystřídalo nadšení, jak šikovné a nápadité máme žáky, když se dokázali tak krásně nalíčit a obléci do strašidelných kostýmů. Ano, Halloween, který letos již potřetí pořádal žákovský parlament, doslova ovládl celou školu a dokonce i některé paní učitelky přišly v halloweenské masce! Odborná komise posoudila všechny masky a vyzdobené třídy a vyhlásila a ocenila ty nejlepší. Za všechny členy žákovského parlamentu mohu říci, že se halloween na škole vyvedl a věřím, že příští rok bude ještě vyvedenější!

2019_10_25 - Minivolejbal Kojetín

Dne 25.10. 2019 se uskutečnil v Kojetíně I. turnaj letošního školního roku v MINIVOLEJBALE. První kolo je tzn. rozřazovací a v dalších kolech už budeme sbírat body a umístění pro naši školu. Největší zastoupení jsme měli ve žluté (nejmladší) kategorii a v oranžové. Červenou jsme tentokrát vynechali a jeden tým jsme přihlásili do barvy modré. Úspěchy na sebe nenechají určitě dlouho čekat v prvním turnaji jsme měli celkem 2 týmy, které ani jeden zápas neprohrály, což na začátečník je co říct. Další turnaj se uskuteční v pátek 6. prosince 2019. Už teď vylepšujeme naši techniku v kroužku MINIVOLEJBAL, který probíhá každé úterý. Umístění: Žlutá kategorie – celkový počet 8 týmů 1. místo – Aneta Zavadilová + Zuzana Vybíralová (všechny zápasy vyhrály) 3. místo – Štěpán Neuer + Vašek Mrtvý 6. místo – Sofie Strnadová + Sofie Vodičková Oranžová kategorie – celkový počet 30 týmů 1. místo – Patrik Kohn + Kristýna Pavlíková (všechny zápasy vyhrály) 1. místo – Zdeněk Palčík + Adam Vrána 10. místo – Matyáš Válek + Aneta Šálková 19. místo – Gabriela Kroupová + Ema Indráková + Petr Štefek 25. místo – Michal Šuga + Martin Pazdera 28. místo – Radim Zbořil + Petr Nakládal Modrá kategorie – celkový počet 14 týmů 7. místo – Kristýna Síčová + Denisa Zapletalová + Lucie Glubišová

09.09.2019

2019_09_02 - První den

Vítání nových prvňáčků a návštěva pana ředitele u našich deváťáků.

01.09.2018

GDPR - zásady zpracování osobních údajů

Kontakt na pověřence GDPR Pověřenec: Bc. Radek Kubíček, MBA e-mailová adresa: kubicek.dpo@2kconsulting.cz telefonní číslo: +420 585 155 100

Stáhnout

Časopis Podlavičník

01.09.2018

09 - květen 2018

Podlavičník

Stáhnout

Školní řád

Motto:

„Když nevíš - naučíme tě.
Když nemůžeš - pomůžeme ti.
Když nechceš - nezvládneme to."

Školní řád