Obsah

Obědy ze školní jídelny

Typ: náš tip | ostatní | Školní jídelna | Základní škola
Oběd Obědy ze školní jídelny

ZŠ a MŠ Tovačov nabízí občanům města možnost odběru obědů ze školní jídelny.


Cena oběda činí 76 Kč.


Výdej jídel bude probíhat do jednorázových přenosných nádob (zajistí jídelna bezplatně) denně od pondělka do pátku vždy od 11.00 do 12.00 hod. ve výdejním okně školní jídelny s přístupem z Förchtgottovy ulice.


Zájemci o stravování si mohou obědy objednávat u vedoucí školní jídelny vždy nejméně den předem do 11.00 hodin na telefonním čísle 581 731 305 nebo e-mailem jidelnatovacov@seznam.cz. Upřednostňujeme objednávky na více dní. Každý strávník obdrží originální identifikační kód, který mu bude sloužit mimo jiné i jako variabilní symbol při platně za stravování bezhotovostním převodem na účet školy. Jídelní lístek školní jídelny je k nahlédnutí na webových stránkách školy


www.zstovacov.cz


Bližší informace ke stravování předá zájemcům vedoucí školní jídelny na výše uvedeném telefonním čísle.


Zájemci o dovoz obědů (starší občané, matky s malými dětmi, handicapovaní, lékaři apod.) se mohou obrátit na místostarostu města Jaroslava Vránu na tel. 602 500 710.


Příloha

Vytvořeno: 23. 3. 2020
Poslední aktualizace: 23. 3. 2020 11:41
Autor: