Obsah

Oznámení o vyhlášení ředitelského volna

Typ: Mateřská škola | ostatní | Školní družina | Školní jídelna | Základní škola
Oznámení o vyhlášení ředitelského volna Oznámení o vyhlášení ředitelského volna

Oznámení o vyhlášení ředitelského volna


V souladu s ustanovením § 24 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) v platném znění, vyhlašuje ředitel Základní školy a Mateřské školy Tovačov z technických a provozních důvodů ředitelské volno na dny 9. a 10. 5. 2024. Ve škole budou prováděny práce na digitální infrastruktuře. Zaměstnanců školy se ředitelské volno netýká. Budou přítomni na pracovišti. Pro pedagogické pracovníky základní školy bude připraven seminář zaměřený na strategii rozvoje školy a klima školy. Mateřská škola, školní družina a školní klub budou po oba dny v provozu.


Příloha

Vytvořeno: 5. 4. 2024
Poslední aktualizace: 5. 4. 2024 9:53
Autor: