Obsah

Výzva rodičům žáků 1. stupně ZŠ

Typ: Mateřská škola | ostatní | Základní škola
Výzva rodičům žáků 1. stupně ZŠ Výzva rodičům žáků 1. stupně ZŠ

Vážení rodiče,

na základě platného rozhodnutí Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR mohou žáci 1. stupně základních škol (1. – 5. ročník) s platností od pondělka 25. 5. 2020 nastoupit k výuce ve svých školách.

Účast žáků ve škole je dobrovolná. Pokud se rozhodnete pro návrat vašeho dítěte do školy, vezměte prosím na vědomí, že bude výuka probíhat v souladu s řadou přísných hygienických opatření. Ta naleznete na webových stránkách naší školy. O jejich dodržování budou žáci poučeni v průběhu prvního dne výuky. Před nástupem vašeho dítěte do školy budeme rovněž požadovat odevzdání vyplněného a podepsaného čestného prohlášení, které naleznete v příloze této výzvy.

Rádi bychom vás požádali, abyste své rozhodnutí o návratu dítěte do školy učinili nejpozději do pátku 15. 5. 2020. Pokud se rozhodnete později, bude to pro nás znamenat značné komplikace. Rovněž vás upozorňuji, že po 25. 5. 2020 nebude možné dodatečně žáky do školní výuky přihlásit.

Děkujeme za pochopení, za vaši spolupráci a rychlou odpověď.

Žádáme vás o vyplnění krátkého dotazníku (pdf nebo word soubor - viz. níže) a jeho odeslání na e-mailovou adresu třídního učitele vašeho dítěte.


Přílohy

Vytvořeno: 4. 5. 2020
Poslední aktualizace: 4. 5. 2020 16:52
Autor: