Změna organizace vyučování v ZŠ a MŠ Tovačov od 1. března 2021

Typ: Mateřská škola | ostatní | Školní družina | Školní jídelna | Základní škola
Změna organizace vyučování v ZŠ a MŠ Tovačov od 1. března 2021 Změna organizace vyučování v ZŠ a MŠ Tovačov od 1. března 2021

Vláda ČR rozhodla dne 26. 2. 2021 mimo jiné také o uzavření základních a mateřských škol. Z těchto důvodů bude až do odvolání probíhat organizace výuky v ZŠ a MŠ Tovačov s platností od 1. 3. 2021 podle níže uvedených pravidel.

Mateřská škola bude pro všechny děti bez výjimky uzavřena.

Základní škola
Po jarních prázdninách, od pondělí 8. 3. 2021, bude výuka všech ročníků základní školy probíhat distančním způsobem.
Ve škole budou žákům umožněny prezenční individuální konzultace (jeden žák a jeden pedagogický pracovník), u kterých může být přítomen zákonný zástupce žáka. O organizaci konzultací rozhodne ředitel školy s ohledem na vzdělávací potřeby žáka.

Školní družina bude uzavřena.

Školní stravování
Školní jídelna bude v provozu. V prostorách školní jídelny se mohou stravovat pouze zaměstnanci školy přítomni na pracovišti.
Pokud bude mít zákonný zástupce žáka zájem o odebírání obědů ze školní jídelny v době uzavření školy, spojí se neprodleně s vedoucí školní jídelny.
Žáci školy, zaměstnanci školy, kteří nejsou přítomni na pracovišti a cizí strávníci si mohou stravu odebrat v jednorázových boxech výdejním okénkem.
Nárok na dotovaný oběd ze školní jídelny budou mít i žáci při povinné distanční výuce.

Vytvořeno: 27. 2. 2021
Poslední aktualizace: 27. 2. 2021 10:55