Prosinec 2018

Akce na prosinec jsou v příloze celý text

ostatní, Mateřská škola | 26. 11. 2018 | Autor: Správce Webu

VÝPRAVA ZA LOUPEŽNÍKEM RUMCAJSEM

Dne 6.11. 2018 děti z MŠ ze třídy Medvídků a Berušek navštívily divadelní představení v Olomouci ,,O LOUPEŽNÍKU RUMCAJSOVI‘‘.
Dětem se představení moc líbilo. Některé písně dětem zněly v hlavách i další dny a radostně si je pobrukovaly.
celý text

ostatní | 12. 11. 2018 | Autor: Správce Webu

Slavnost světel a uspávání broučků a Výlet na Sluňákov

1.Listopadu proběhla velká podzimní akce naší MŠ tentokrát s názvem Slavnost světel a uspávání broučku.Po setmění jsme se sešli na náměstí a společně v průvodu jsme vyrazili k zahradě MŠ, kde na děti čekala tajemná cesta plná světýlek, svítících dýní a podzimních dekorací. Na konci cesty si děti v kouzelném domečku vybraly broučky, které jsme pak pomocí básničky a písničky uložili k zimnímu spánku. Následovala podzimní diskotéka, všichni se mohli zahřát čajem, dětským punčem a posilnit se dobrotami, které napekly naše šikovné maminky. Děkujeme všem, kteří se na akci jakkoli podíleli.

2. listopadu vyrazily děti ze třídy Berušek a medvídků na výlet do centra ekologických aktivit - Sluňákov do Horky nad Moravou. Pro děti byly připraveny dva programy- S panem Kaprem pod vodu a Bobřík.
Berušky navštívily dno rybníka, seznámily se s rybami, z různých materiálů tvořily rybník, skládaly puzzle a vyzkoušely si i chůzi poslepu.
Medvídci se dozvěděli zajímavosti ze života bobrů, stavěly bobří hráz, naučili se básničku o bobříkovi, skládali puzzle a u rybníka pozorovali stopy bobrů.
Návštěva tohoto centra byla úžasná a my se už těšíme až na Sluňákov zase pojedeme.
celý text

ostatní, Mateřská škola | 12. 11. 2018 | Autor: Správce Webu

ČTENÍ V MŠ PODLE ROZPISU V JEDNOTLIVÝCH TŘÍDÁCH celý text

ostatní, Mateřská škola | 1. 11. 2018 | Autor: Správce Webu