Turnaj ve florbale pro druhý stupeň

Turnaj ve florbale pro druhý stupeň

Turnaj ve florbale pro druhý stupeň

Dne 5. května se naši žáci druhého stupně zúčastnili halového turnaje ve florbale v Troubkách. Na turnaj dorazilo celkem sedm družstev a systém byl zvolen tak, aby každý hrál s každým. V prvním utkání jsme narazili na hráče z Troubek, se kterými jsme smolně prohráli 2:1. Následně jsme remizovali s Dubem 1:1. Pak následovalo celkem čtyři výhry za sebou, kdy jsme porazili všechny silné týmy z Kojetína, Staré Město, Brodek, a Moštěnicí. Tato výsledková bilance nám stačila na druhé místo.

Podrobnosti o vložení záznamu

Datum vložení: 7. 5. 2026 9:47
Datum poslední aktualizace: 7. 5. 2026 9:48

Mohlo by Vás zajímat

Do prázdnin zbývá Do začátku školního roku zbývá
25.7.2026