Turnaj ve florbale pro druhý stupeň
Dne 5. května se naši žáci druhého stupně zúčastnili halového turnaje ve florbale v Troubkách. Na turnaj dorazilo celkem sedm družstev a systém byl zvolen tak, aby každý hrál s každým. V prvním utkání jsme narazili na hráče z Troubek, se kterými jsme smolně prohráli 2:1. Následně jsme remizovali s Dubem 1:1. Pak následovalo celkem čtyři výhry za sebou, kdy jsme porazili všechny silné týmy z Kojetína, Staré Město, Brodek, a Moštěnicí. Tato výsledková bilance nám stačila na druhé místo.
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
7. 5. 2026 9:47
Datum poslední aktualizace:
7. 5. 2026 9:48