Turnaj ve florbale pro první stupeň

Turnaj ve florbale pro první stupeň

Turnaj ve florbale pro první stupeň

Dne 6. května se naši žáci prvního stupně zúčastnili halového turnaje ve florbale v Troubkách. Na turnaj dorazilo celkem pět družstev a systém byl zvolen tak, aby každý hrál s každým. V prvním utkáni jsme narazili hned na hráče z Kojetína a po vyrovnaném zápase je porazili 5:4. Ve druhém utkání jsme se utkali se silným soupeřem z Troubek, se kterým jsme prohráli 1:3. Následně jsme se utkali s Moštěnicí, kterou porážíme vysoko 7:2. V posledním zápase prohráváme s celkovým vítězem, školou Dub nad Moravou 2:0. Náš tým tedy skončil na krásném třetím místě.

Podrobnosti o vložení záznamu

Datum vložení: 7. 5. 2026 9:49
Datum poslední aktualizace: 7. 5. 2026 9:51

Mohlo by Vás zajímat

Do prázdnin zbývá Do začátku školního roku zbývá
25.7.2026