Turnaj ve florbale pro první stupeň
Dne 6. května se naši žáci prvního stupně zúčastnili halového turnaje ve florbale v Troubkách. Na turnaj dorazilo celkem pět družstev a systém byl zvolen tak, aby každý hrál s každým. V prvním utkáni jsme narazili hned na hráče z Kojetína a po vyrovnaném zápase je porazili 5:4. Ve druhém utkání jsme se utkali se silným soupeřem z Troubek, se kterým jsme prohráli 1:3. Následně jsme se utkali s Moštěnicí, kterou porážíme vysoko 7:2. V posledním zápase prohráváme s celkovým vítězem, školou Dub nad Moravou 2:0. Náš tým tedy skončil na krásném třetím místě.
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
7. 5. 2026 9:49
Datum poslední aktualizace:
7. 5. 2026 9:51