Obsah

Sbírka „Vánoční hvězda“

Typ: Mateřská škola | ostatní | Školní jídelna | Základní škola
Sbírka „Vánoční hvězda“ Sbírka „Vánoční hvězda“

Kupte si Vánoční hvězdu a celé Vánoce Vás bude hřát pocit, že jste pomohli těžce nemocným dětem“ je motto charitativní sbírky „Vánoční hvězda“, která pomáhá financovat náročnou protinádorovou léčbu dětí na Dětské klinice Fakultní nemocnice v Olomouci.

   Již poněkolikáté se 2. prosince do této sbírky zapojili žáci a rodiče naší školy a zakoupením 107 malých Vánočních hvězd a 122 velkých Vánočních hvězd přispěli na konto Sdružení Šance, které sbírku pořádá, úctyhodných 17 550,- Kč.

   Touto cestou bych chtěla za Sdružení Šance poděkovat všem, kteří se i letos do této humanitární sbírky zapojili a zakoupením Vánoční hvězdy podpořili dobrou věc.

 Každý, kdo si květinu zakoupil, může prožít Vánoce s hřejivým pocitem, že cosi dal, někomu potřebnému, bezmocnému….

 

Jitka Lehká


Vytvořeno: 3. 12. 2019
Poslední aktualizace: 3. 12. 2019 9:11
Autor: