Obsah

Sbírka „Vánoční hvězda“

Typ: Mateřská škola | ostatní | Školní družina | Školní jídelna | Základní škola
Sbírka „Vánoční hvězda“ Sbírka „Vánoční hvězda“

Kupte si Vánoční hvězdu a celé Vánoce Vás bude hřát pocit, že jste pomohli těžce nemocným dětem“ je motto charitativní sbírky „Vánoční hvězda“, která pomáhá financovat náročnou protinádorovou léčbu dětí na Dětské klinice Fakultní nemocnice v Olomouci.

   Již poněkolikáté se 29. listopadu do této sbírky zapojili žáci a rodiče naší školy a zakoupením 105 malých Vánočních hvězd a 129 velkých Vánočních hvězd přispěli na konto Sdružení Šance, které sbírku pořádá, úctyhodných 21 780,- Kč.

   Touto cestou bych chtěla za Sdružení Šance poděkovat všem, kteří se i letos do této humanitární sbírky zapojili a zakoupením Vánoční hvězdy podpořili dobrou věc.

    Každý, kdo si květinu zakoupil, může prožít Vánoce s hřejivým pocitem, že cosi dal, někomu potřebnému, bezmocnému….


Vytvořeno: 30. 11. 2021
Poslední aktualizace: 30. 11. 2021 10:41
Autor: