Obsah

Výzva rodičům žáků 9. ročníku ZŠ

Typ: Mateřská škola | ostatní | Základní škola
Výzva rodičům žáků 9. ročníku ZŠ Výzva rodičům žáků 9. ročníku ZŠ

Vážení rodiče,

na základě platného rozhodnutí Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR se mohou žáci 9. ročníku základních škol s platností od pondělka 11. 5. 2020 vrátit do škol. Náplní jejich výuky bude zejména příprava k přijímacím zkouškám na střední školy.

Účast vašich žáků ve škole je dobrovolná. Pokud se rozhodnete pro návrat vašeho dítěte do školy, vezměte prosím na vědomí, že bude výuka probíhat v souladu s řadou přísných hygienických opatření. O jejich dodržování budou žáci poučeni v průběhu prvního dne výuky. Před nástupem vašeho dítěte do školy budeme rovněž požadovat odevzdání vyplněného čestného prohlášení, které naleznete v příloze této výzvy.

Rád bych vás požádal, abyste své rozhodnutí o návratu dítěte do školy učinili pokud možno do 6. 5. 2020. Pokud se rozhodnete později, bude to pro nás znamenat značné komplikace.

Děkujeme za pochopení, za vaši spolupráci a rychlou odpověď.

Žádáme vás o vyplnění krátkého dotazníku (pdf nebo word soubor - viz. níže) a jeho odeslání na e-mailovou adresu třídního učitele vašeho dítěte.


Přílohy

Vytvořeno: 4. 5. 2020
Poslední aktualizace: 4. 5. 2020 16:49
Autor: